ZMYWANIE GRAFFITI

CTS to profesjonalna firma czyszczącą. Zmywamy graffiti na terenie całego Śląska za pomocą innowacyjnych metod.

ZMYWANIE GRAFFITI

Graffiti, które pojawia się na fasadach budynków publicznych oraz prywatnych jest poważnym problemem. Niejednokrotnie pseudo-graffiti wykonywane przez amatorów oszpeca, niszczy oraz obniża atrakcyjność okolicy, a tym samym ceny mieszkań oraz ceny wynajmów spadają. Zmycie graffiti wiąże się z dużym kosztem. Problem ten może się powtarzać, ponieważ oczyszczona lub odmalowana ściana jest łakomym i łatwym celem dla kolejnych amatorów malarstwa. Można zauważyć ignorowanie problemu graffiti przez zarządców, którzy mają dość wydawania pieniędzy na marne.

TRADYCYJNE SPOSOBY WALKI Z GRAFFITI

  1. Środki czyszczące – obecnie stosuje się wiele szkodliwych dla środowiska oraz elewacji budynku środków czyszczących. Bazują one na rozpuszczalnikach, które pozostawiają cienie po usuniętym graffiti lub wyblakłe plamy. Koniec końców ściana nie wygląda estetycznie i wciąż może być ona celem ataku pseudo-grafficiarza.
  2. Mural – jeśli na ścianie ma być graffiti to w takim razie niech będzie to profesjonalnie wykonany projekt z pomysłem, planem i umiejętnościami. Niestety ceny takiego dzieła to od 150 zł do 200 zł za metr kwadratowy i wciąż nie daje to gwarancji, że amator graffiti nie zechce upiększyć dzieła.
  3. Powierzchnia łatwozmywalna – ostatnim najbardziej popularnym sposobem jest zastosowanie farby łatwo zmywalnej lub klinkieru. Niestety są to możliwości bardzo kosztowne i możliwe do zastosowania tylko dla nowych budynków lub podczas remontu już istniejących

OSTATECZNE ROZWIĄZANIE PROBLEMU GRAFFITI

Istnieje innowacyjne, tanie i efektywne rozwiązanie, które pozwala zmyć graffiti za pomocą wiadra, zimnej wody i szczotki. Tym rozwiązanie jest Graffiti STOP stosowanym przez firmę CTS z Wodzisławia Śląskiego.

Rozwiązanie to polega wyczyszczeniu ściany oraz na naniesieniu przezroczystej dwuwarstwowej powłoki ochronnej, która zapobiega głębokiemu wnikaniu farby do wnętrza elewacji. Dzięki takiemu rozwiązaniu problem zmycia graffiti nie będzie się powtarzał, ponieważ kolejne usunięcie graffiti będzie można wykonać za pomocą szczotki oraz zimnej wody i potrwa 5-10 minut.

Środek ten jest samoczyszczący, wodoodporny, a także odporny na promieniowanie UV, grzyby i glony. Ochrona środka wytrzymuje do 10 zmyć, co oznacza, że nie musi być odnawiana za każdym razem, gdy ktoś zdewastuje ścianę budynku.

METODĘ GRAFFITI STOP MOŻNA STOSOWAĆ JESZCZE PRZED ATAKIEM PSEUDO-GRAFFICIARZA, PONIEWAŻ UŻYCIE TEJ METODY POZOSTAWIA WARSTWĘ OCHRONNĄ, KTÓRA ZABEZPIECZY ŚCIANĘ BUDYNKU NA 10 WYBRYKÓW GRAFFICIARZY I KTÓRA POZWOLI ZMYĆ GRAFFITI ZA POMOCĄ ZIMNEJ WODY I SZCZOTKI.

CENA GRAFFITI STOP VS TRADYCYJNE CZYSZCZENIE – CENNIK

W CTS podchodzimy indywidualnie do każdego klienta. Każde zlecenie traktujemy priorytetowo. Poniżej przedstawiamy różnicę cenową pomiędzy GRAFFITI STOP, a tradycyjnym czyszczeniem.

GRAFFITI STOPTRADYCYJNE CZYSZCZENIE
Powłoka Graffiti STOP (10 zmyć) – 400 zł / m²Czyszczenie (10 razy) – 500 zł / m²
Farba – 12 zł / m²
Malowanie – 20 zł / m²
Cena za 10 czyszczeń i 1 malowanie: 532 zł / m²

Darmowa wycena usługi


Dziękujemy za wysłanie emaila!
There was an error trying to setnd your message. Please try again later.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Zadzwoń


795 270 014

Przewiń do góry