Sprzątanie po budowach i remontach – Wodzisław Śląski

CTS to profesjonalna firma sprzątająca. Zapraszamy do zamówienia usługi sprzątania po budowie lub remoncie na terenie Śląska.

Sprzątanie po budowach i remontach

Firma sprzątająca CTS poleca się do prac porządkowych i sprzątających po budowach i remontach. Jeżeli prowadzisz budowę domu, remont mieszkania lub inne czynności renowacji, zgłoś się do CTS. W zakresie sprzątania po budowach i remontach posiadamy doświadczenie i liczne ukończone usługi na swoim koncie. Nowoczesny sprzęt, sprawna wykwalifikowana załoga i wspomniane doświadczenie, to cechy, które świadczą o firmie CTS. Sprzątanie po budowach to jedna z naszych głównych usług. Oprócz tego polecamy czyszczenie elewacji i czyszczenie kostki brukowej oraz kamienia.

Usługi sprzątające, które świadczymy w ramach CTS są cenione na lokalnym rynku. Wykonujemy je od początku do końca z należytą starannością. Nasze usługi sprzątania wyróżnia jakość i bezpieczeństwo używanych środków czyszczących. Zapewniamy, że każda podłoga odzyska dawny blask. Sprzątanie po budowach i remontach świadczymy w miastach: Wodzisław Śląski, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Racibórz. Warunki cenowe dogadujemy indywidualnie i w najlepszym dla Ciebie terminie. Jeśli jesteś z okolic skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj.

Sprzątanie po budowach i remontach – cennik


W CTS działamy profesjonalnie i każdego klienta traktujemy specjalnie. Twoje zlecenie sprzątania po budowach i remontach traktujemy priorytetowo. Cennik za sprzątanie po budowach i remontach zależy od wielu czynników.

Podczas dokonywania wyceny sprzątania po budowach i remontach, w pierwszej kolejności należy wykonać oględziny miejsca pracy. Możemy również dokonać wyceny na podstawie fotografii, którą nam podeślesz, choć nie odda to osobistego kontaktu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, umówimy się na dogodny dla Ciebie termin spotkania. Wspólnie zaplanujemy termin sprzątania po remontach.

Przykład realizacji

przed czyszczeniem

Po wyczyszczeniu

SPRZĄTANIE po budowach – JAK PRACUJEMY?

Praca polegająca na sprzątaniu po budowach i remontach charakteryzuje się dokładnym podejściem do tematu. Firma CTS przykłada wielką wagę do jakości oferowanych usług.

Sprzątanie po remontach to proces, na który składają się:

  • oględziny miejsca,
  • dobór środków czyszczących,
  • prace przygotowawcze,
  • transport sprzętu,
  • sprzątanie właściwe.

Darmowa wycena usługi


Dziękujemy za wysłanie emaila!
There was an error trying to send your message. Please try again later.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Zadzwoń


795 270 014

Ocena usługi
[Suma: 1 Average: 5]