Renowacja Podłogi Kamiennej, z Kafelek, z Płytek – Wodzisław Śląski

Jesteśmy profesjonalną firmą renowacyjną. Zajmujemy się renowacją kamienia, marmuru, granitu i betonu na terenie Śląska.

Renowacja podłogi kamiennej, z kafelek, z płytek

Firma czyszcząca CTS wykonuje Renowacja podłogi kamiennej, z kafelek, z płytek, a także wielu innych kamiennych podłóg. Nasza firma posiada doświadczenie oraz sprzęt, który czyni nas profesjonalistami w renowacji podłogi kamiennej, z kafelek, z płytek. Każdego klienta, który zleci nam renowację podłogi kamiennej, z kafelek lub z płytek jest traktowany indywidualnie, a po zakończonym zleceniu otrzymuje upominek w podzięce za obdarzenie nas zaufaniem. Nowoczesny sprzęt, sprawna wykwalifikowana załoga i doświadczenie, to cechy, które charakteryzują firmę CTS.

Renowację podłogi kamiennej, z kafelek, z płytek przeprowadzamy kompleksowo od A do Z. Przyjeżdżamy do klienta, przeprowadzamy oględziny oraz wycenę, dobieramy metody, sprzęt oraz odpowiednie środki, tak aby renowacja kamiennej podłogi przebiegła sprawnie i dała najlepszy możliwy efekt. Po zakończonej pracy poinstruujemy cię jak należy dbać o powierzchnię kamienną, a także dostaniesz od nas mały upominek. Renowacja kamiennej podłogi może odbyć się w miastach: Wodzisław Śląski, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Racibórz. Skontaktuj się z nami już dziś.

Renowacja podłogi kamiennej, z kafelek, z płytek – cennik


W CTS usługi każdego klienta traktujemy z najwyższym szacunkiem, a zlecenie indywidualnie. Dlatego cenę Renowacja podłogi kamiennej, z kafelek, z płytek ustalamy na miejscu po sporządzeniu wyceny. Cena renowacji podłogi zależy od wielu czynników.

Wycena renowacji polega na oględzinach podczas, których przyjedziemy na miejsce, następnym etapem jest wycena, po której akceptacji umawiamy się na termin. Przyjeżdżamy punktualnie i bierzemy się do renowacji kamiennej podłogi, z płytek lub z kafelek. Na wycenę możemy umówić się mailowo lub telefonicznie, dlatego zachęcamy do pozostawienia swoich danych kontaktowych w formularzu kontaktowym poniżej.

Renowacja podłogi kamiennej, z kafelek, z płytek – realizacja

Darmowa wycena usługi


Dziękujemy za wysłanie emaila!
There was an error trying to send your message. Please try again later.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Zadzwoń


795 270 014

Przewiń do góry