Renowacja kamienia – Wodzisław Śląski

Jesteśmy profesjonalną firmą renowacyjną. Zajmujemy się renowacją kamienia, marmuru, granitu i betonu na terenie Śląska.

Renowacja kamienia, marmuru, granitu i betonu

Firma czyszcząca CTS wykonuje renowację kamienia, marmuru, granitu i betonu, a także wielu innych kamiennych podłoży i podłóg. Nasza firma posiada kilka lat doświadczenie w renowacji kamienia, marmuru, granitu, betonu, a także sprzęt, który pozwala nam skutecznie przywrócić kamiennym powierzchniom dawną świetność. Mamy duże doświadczenie, zajmujemy się również czyszczenie elewacji budynków i sprzątanie po budowach i remontach. Nowoczesny sprzęt, sprawna wykwalifikowana załoga i doświadczenie, to cechy, które charakteryzują firmę CTS. Czyszczenie to główna usługa naszej firmy.

Renowację przeprowadzamy kompleksowo od A do Z. Przyjeżdżamy przeprowadzamy wycenę, dobieramy metody, sprzęt oraz odpowiednie środki, tak aby renowacja kamiennej podłogi, podjazdu lub innego rodzaju powierzchni przebiegła wzorowo. Po zakończonej pracy poinstruujemy cię jak należy dbać o powierzchnię kamienną. Nasze usługi wyróżnia solidność, estetyka i dbanie o całokształt. Renowacja kamienia, betonu może odbyć się w miastach: Wodzisław Śląski, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Racibórz na dogodnych dla Ciebie warunkach cenowych i w najlepszym terminie. Skontaktuj się z nami już dziś.

RENOWACJA kamienia – cennik


W CTS każdego klienta traktujemy z najwyższym szacunkiem, a zlecenie indywidualnie. Dlatego cenę renowacji kamienia, marmuru, granitu czy betonu ustalamy na miejscu po sporządzeniu wyceny. Cena za renowację podłogi lub innej powierzchni z kamienia jest uzależniona od wielu różnych czynników.

Wycena renowacji polega na oględzinach miejsca pracy, przyjedziemy na miejsce i przedstawimy jaka będzie cena renowacji kamiennej podłogi, podjazdu lub podłoża możemy przyjechać na miejsce lub można przesłać nam zdjęcia. Na wycenę możemy umówić się mailowo lub telefonicznie, dlatego zachęcamy do pozostawienia swoich danych kontaktowych w formularzu kontaktowym poniżej.

renowacja pomnika, fontanny – realizacja

przed Renowacją

czyszczenie kostki brukowej rybnik

Po Renowacji

czyszczenie kostki wodzisław
czyszczenie kostki wodzisław

Czyszczenie pomników, fontann – jak pracujemy?


Praca renowacyjna kamienia, w tym pomników i fontann opiera się na kilku etapach. Każdy z nich firma CTS wykonuje z dbałością o szczegóły.

Renowacja kamienia to proces, na który składają się:

  • wycena,
  • koncepcja i kosztorys,
  • prace przygotowawcze,
  • transport sprzętu,
  • renowacja,
  • sprzątanie.

Darmowa wycena usługi


Dziękujemy za wysłanie emaila!
There was an error trying to send your message. Please try again later.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Zadzwoń


795 270 014

Przewiń do góry