Pranie wykładzin i dywanów – Wodzisław Śląski

CTS to profesjonalna firma sprzątająca i czyszcząca. Zapraszamy do zamówienia usługi prania wykładzin lub dywanów na terenie Śląska.

Pranie dywanów i wykładzin

Firma sprzątająca CTS poleca się do prania wykładzin i dywanów w domach, mieszkaniach, lokalach gastronomicznych, hotelach i biurowcach. Jeżeli prowadzisz restaurację, hotel lub po prostu masz w domu dywany i wykładziny, zapraszamy do kontaktu. W zakresie prania wykładzin i dywanów mamy liczne doświadczenie poparte wykonanymi usługami. Pranie wykładzin i dywanów to jedna z naszych głównych usług. Oprócz tego polecamy czyszczenie elewacji oraz sprzątanie po budowach i remontach.

Usługi sprzątające, które świadczymy w firmie CTS są cenione na naszym lokalnym rynku. Posiadamy nowoczesny sprzęt do prania wykładzin i dywanów, który idealnie sprawdza się w praktyce. Poważnie zabrudzone wykładziny i dywany stają się znowu czyste. Wykwalifikowana załoga i wspomniane doświadczenie, to cechy, które świadczą o firmie CTS. Zapewniamy, że każda wykładzina odzyska dawny blask. Pranie wykładzin i dywanów świadczymy w miastach: Wodzisław Śląski, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Racibórz. Warunki cenowe dogadujemy indywidualnie i w najlepszym dla Ciebie terminie.

Pranie wykładzin i dywanów – cennik


W CTS podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia. Twoje zlecenie prania wykładzin i dywanów będzie potraktowane wyjątkowo. Ceny za pranie dywanów są ustalone na poziomie odpowiadającym wysokiej jakości oferowanych usług.

Podczas dokonywania wyceny prania dywanów, bierzemy pod uwagę wiele czynników takich jak rodzaj nawierzchni i metraż. Możemy dokonać wyceny na podstawie fotografii, którą nam podeślesz, choć nie odda to osobistej wizyty. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, umówimy się na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie.

Pranie dywanów i wykładzin – JAK PRACUJEMY?

Praca polegająca na praniu dywanów i wykładzin w domach, biurach, hotelach i innych pomieszczeniach. Firma CTS przykłada wielką wagę do jakości oferowanych usług.

Pranie dywanów i wykładzin to proces, na który składają się:

  • oględziny miejsca,
  • dobór środków czyszczących,
  • prace przygotowawcze,
  • transport sprzętu,
  • pranie właściwe.

Darmowa wycena usługi


Dziękujemy za wysłanie emaila!
There was an error trying to send your message. Please try again later.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Zadzwoń


795 270 014

Przewiń do góry