Usterki elektryczne i hydrauliczne – Wodzisław Śląski

CTS to znana w regionie firma oferująca naprawy usterek elektrycznych i hydraulicznych. Świadczymy usługi na terenie miast Górnego Śląska.

Naprawy hydrauliczne i elektryczne

Firma CTS świadczy profesjonalne naprawy hydrauliczne i elektryczne. Naprawiamy zlewy i hydraulikę w domach prywatnych oraz w pomieszczeniach firmowych. Jeżeli prowadzisz firmę i potrzebujesz fachowca od hydrauliki, to dobrze trafiłeś. W zakresie naprawy usterek hydraulicznych mamy spore doświadczenia poparte wykonanymi usługami. Oprócz tego wykonujemy czyszczenie elewacji oraz malowanie i czyszczenie dachów.

Usługi techniczne, które świadczymy w firmie CTS to także naprawy usterek elektrycznych. Naszą pracę wykonujemy profesjonalnie. Posiadamy doświadczenie i nowoczesny, którym wykonujemy zlecenia. Wiedza z zakresu elektryki sprawia, że wykonujemy swoją pracę fachowo i solidnie. Naprawy elektryczne wykonujemy w miastach: Wodzisław Śląski, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Racibórz. Warunki cenowe umawiamy indywidualnie z klientami.

Naprawy hydrauliczne i elektryczne – cennik


Naprawy hydrauliczne i elektryczne to usługi, do których podchodzimy indywidualnie. Istotne jest sprawdzenie stanu technicznego systemu hydrauliki oraz problem, jaki wyniknął. Twoje zlecenie naprawy usterki elektrycznej będzie potraktowane wyjątkowo. Ceny ustalone na poziomie odpowiadającym jakości oferowanych usług.

Możemy dokonać wyceny na podstawie fotografii i wywiadu telefonicznego, choć nie odda to osobistej wizyty. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, umówimy się na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie.

CTS Technika

Usterki hydrauliczne

Usterki elektryczne

Darmowa wycena usługi


Dziękujemy za wysłanie emaila!
There was an error trying to send your message. Please try again later.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Zadzwoń


795 270 014

Przewiń do góry