Naprawa i uszczelnianie kominów – Wodzisław Śląski

CTS to znana w regionie firma oferująca naprawy i uszczelnianie kominów. Świadczymy usługi na terenie miast Górnego Śląska.

Naprawa i uszczelnianie kominów

Firma CTS świadczy profesjonalne usługi naprawy i uszczelniania kominów. i Naprawiamy i uszczelniamy kominy w domach, biurowcach, kamienicach i innych budynkach przemysłowych. Jeżeli prowadzisz firmę lub komin w Twoim domu wymaga naprawy – zapraszamy do kontaktu. W zakresie uszczelniania kominów mamy liczne doświadczenia poparte wykonanymi usługami. Oprócz tego wykonujemy czyszczenie elewacji oraz malowanie i czyszczenie dachów.

Usługi techniczne, które świadczymy w firmie CTS, są chwalone przez naszych klientów. Naszą pracę wykonujemy profesjonalnie. Posiadamy doświadczenie i nowoczesny, którym wykonujemy zlecenia. Zniszczony komin po naszej pracy wraca do ładu. Naprawa i uszczelnianie kominów wykonujemy w miastach: Wodzisław Śląski, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Racibórz. Warunki cenowe umawiamy indywidualnie z klientami.

Naprawa i uszczelnianie kominów – cennik


Naprawa i uszczelnianie kominów to usługa, do której podchodzimy indywidualnie. Istotne jest sprawdzenie stanu technicznego komina oraz jego wymiary. Twoje zlecenie naprawy i uszczelniania kominów będzie potraktowane wyjątkowo. Ceny ustalone na poziomie odpowiadającym jakości oferowanych usług.

Możemy dokonać wyceny na podstawie fotografii, którą nam podeślesz, choć nie odda to osobistej wizyty. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, umówimy się na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie.

Jak wygląda realizacja

przed naprawą

po naprawieniu

Darmowa wycena usługi


Dziękujemy za wysłanie emaila!
There was an error trying to send your message. Please try again later.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Zadzwoń


795 270 014

Przewiń do góry