Malowanie i czyszczenie dachów – Wodzisław Śląski

CTS to znana w regionie firma oferująca malowanie i czyszczenie dachów. Świadczymy usługi na terenie miasto Górnego Śląska.

Malowanie i czyszczenie dachów

Firma CTS świadczy profesjonalne usługi malowania i czyszczenia dachów. Malujemy i czyścimy dachy domów, biurowców, kamienic i innych budynków. Jeżeli prowadzisz firmę lub po prostu masz dom w którym należy odświeżyć dach – zapraszamy do kontaktu. W zakresie malowania i czyszczenia dachu mamy liczne doświadczenie poparte wykonanymi usługami. Malowanie dachu należy poprzedzić czyszczeniem. Oprócz tego wykonujemy czyszczenie elewacji oraz sprzątanie po budowach i remontach.

Usługi techniczne, które świadczymy w firmie CTS są polecane przez naszych klientów. Nasze prace są wykonywane profesjonalnie. Posiadamy nowoczesny sprzęt i wszelkie pozwolenia. Poważnie zabrudzony dach staje się znowu czysty. Wykwalifikowana załoga z dużym doświadczeniem świadczy o firmie CTS. Malowanie i czyszczenie dachów wykonujemy w miastach: Wodzisław Śląski, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Racibórz. Warunki cenowe umawiamy indywidualnie.

Malowanie i czyszczenie dachów – cennik


Malowanie i czyszczenie dachu to usługa, do której podchodzimy indywidualnie. Istotne jest sprawdzenie stanu technicznego dachu oraz metrażu. Twoje zlecenie malowania i czyszczenia dachów będzie potraktowane wyjątkowo. Ceny ustalone na poziomie odpowiadającym jakości oferowanych usług.

Możemy dokonać wyceny na podstawie fotografii, którą nam podeślesz, choć nie odda to osobistej wizyty. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, umówimy się na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie.

Malowanie i czyszczenie dachów – realizacja

przed malowaniem

po malowaniu

Darmowa wycena usługi


Dziękujemy za wysłanie emaila!
There was an error trying to send your message. Please try again later.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Zadzwoń


795 270 014

Przewiń do góry