Czyszczenie Nagrobków i Pomników – Wodzisław Śląski

CTS to profesjonalna firma czyszczącą. Zapraszamy do zamówienia usługi czyszczenia nagrobków i pomników na terenie Śląska.

Czyszczenie nagrobków i pomników

Firma czyszcząca CTS wykonuje czyszczenie nagrobków i pomników. Czyszczenie nagrobków i pomników przeprowadzamy z dbałością o szczegóły i z dużą uwagą na nagrobki. W zakresie czyszczenia nagrobków i pomników posiadamy doświadczenie i odpowiedni sprzęt, który sprawi, że zarówno nagrobki, jak i pomników wrócą do dawnej świetności. Nasz każdy klient po ukończeniu czyszczenia nagrobków i pomników otrzymuje drobny upominek, w ramach wdzięczności za powierzone zaufanie oraz zakres rad, jak może dbać o nagrobek swoich bliskich. Firma CTS staje na wysokości zadania, przekonaj się sam zlecając nam czyszczenie nagrobków, pomników, elewacji, czyszczenie kostki brukowej i kamienia.

Usługi czyszczenia nagrobków i pomników wykonujemy w Wodzisławiu Śląskim, Rybniku, Jastrzębiu i Raciborzu. Usługi świadczone w ramach działalności CTS są wykonywane od początku do końca z należytą starannością. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a klienta z należytym szacunkiem i uwagą. Używamy tylko bezpiecznych i sprawdzonych środków czyszczących i konserwujących. Zamów czyszczenie nagrobków i pomników w mieście Wodzisław Śląski, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Racibórz. Wypełnij formularz kontaktowy poniżej lub zadzwoń.

CZYSZCZENIE POMNIKÓW I NAGROBKÓW – REALIZACJE


Przed czyszczeniem

czyszczenie pomników fontann

Po Czyszczeniu

Czyszczenie Pomników i nagrobków – cennik


W CTS podchodzimy indywidualnie do każdego klienta. Każde zlecenie traktujemy priorytetowo. Cena czyszczenia pomników i nagrobków jest ustalana po wykonaniu wykonaniu oględzin kończących się wyceną.

Aby dokonać właściwej wyceny czyszczenia nagrobków i pomników, w pierwszej kolejności organizujemy oględziny miejsca pracy. Możemy również dokonać wyceny na podstawie fotografii, którą nam podeślesz. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, umówimy się na dogodny dla Ciebie terminie. Wspólnie zaplanujemy termin i cenę czyszczenia pomników i nagrobków.

Darmowa wycena usługi


Dziękujemy za wysłanie emaila!
There was an error trying to send your message. Please try again later.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Zadzwoń


795 270 014

Przewiń do góry