Czyszczenie kostki brukowej – Wodzisław Śląski

CTS to profesjonalna firma czyszczącą. Zajmujemy się czyszczeniem kostki brukowej na terenie Śląska.

Czyszczenie kostki brukowej

Firma czyszcząca CTS jest doświadczoną firmą w zakresie usługi czyszczenia kostki brukowej. Kilka lat doświadczenia w czyszczeniu pozwala świadczyć najlepsze usługi w regionie. Nowoczesny sprzęt, sprawna wykwalifikowana załoga i wspomniane doświadczenie, to cechy, które świadczą o firmie CTS. Czyszczenie kostki brukowej to jedna z naszych podstawowych usług. Staramy się zawsze podchodzić indywidualne do każdego klienta. Nasza ekipa sprawdza się w ciężkiej pracy, także w czyszczeniu kamienia, marmuru i granitu. Posiadamy własny sprzęt i załogę, dla której czyszczenie kostki brukowej to chleb powszedni.

Usługi czyszczące, które oferujemy w ramach CTS są prowadzone kompleksowo od początku do końca. Jeżeli chodzi o zakres prac i ich harmonogram, wygląda to następująco. Sprawdzamy teren, wykonujemy pomiary, koncepcję wraz z kosztorysem. Nasze usługi wyróżnia jakość używanych środków czyszczących. Dbamy o estetykę i całokształt projektu. Gwarantujemy, że każda kostka odzyska dawny blask. Czyszczenie kostki może odbyć się w miastach: Wodzisław Śląski, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Racibórz na dogodnych dla Ciebie warunkach cenowych i w najlepszym terminie. Jeśli jesteś z okolic skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj.

Czyszczenie kostki – cennik


W CTS każdego klienta i zlecenie traktujemy priorytetowo. Cennik za czyszczenie kostki zależy od wielu obiektywnych czynników.

Aby wycena czyszczenia była jak najwłaściwsza, a oferta dopasowana to potrzeb, w pierwszej kolejności organizujemy oględziny miejsca pracy. Możemy również dokonać wyceny na podstawie zdjęcia, które nam podeślesz. Zachęcamy do pozostawienia swoich danych kontaktowych. Porozmawiamy telefonicznie lub mailowo, przyjedziemy w dogodnym dla Ciebie terminie. Wspólnie zaplanujemy termin czyszczenia kostki brukowej.

czyszczenie kostki brukowej – realizacja

przed czyszczeniem

czyszczenie kostki brukowej rybnik

Po wyczyszczeniu

czyszczenie kostki wodzisław

Czyszczenie chodników, placów – jak pracujemy?


Praca polegająca na czyszczeniu kostki, w tym chodników i placów składa się z kilku etapów. Każdy z nich firma CTS robi w solidnie i precyzyjnie, świadcząc najwyższej klasy usługi czyszczące.

Czyszczenie chodników, podejść, placów to proces, na który składają się:

  • pomiary,
  • koncepcja i kosztorys,
  • prace przygotowawcze,
  • transport sprzętu,
  • czyszczenie właściwe,
  • sprzątanie.

Darmowa wycena usługi


Dziękujemy za wysłanie emaila!
There was an error trying to send your message. Please try again later.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Zadzwoń


795 270 014

Przewiń do góry