Czyszczenie kamienia – Wodzisław Śląski

Jesteśmy profesjonalną firmą czyszczącą. Zajmujemy się czyszczeniem kamienia, marmuru, granitu i betonu na terenie Śląska.

Czyszczenie kamienia, marmuru, granitu i betonu

Firma czyszcząca CTS posiada kilka lat doświadczenia w czyszczeniu kamienia, granitu, betonu i innych usługach takich jak czyszczenie kostki brukowej, czyszczenie elewacji budynków i sprzątanie po budowach i remontach. Nowoczesny sprzęt, sprawna wykwalifikowana załoga i doświadczenie, to cechy, które charakteryzują firmę CTS. Czyszczenie to główna usługa naszej firmy. Zapewniamy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta. Lubimy ciężką pracę, wykonujemy najbardziej skomplikowane usługi czyszczenia. W zakres naszych usług czyszczenia oprócz kamienia wchodzą: marmur, tarazzo, granit i beton.

Jak już wspominaliśmy, nasze usługi czyszczące są prowadzone kompleksowo od A do Z. Sprawdzamy teren, wykonujemy pomiary, koncepcję wraz z kosztorysem. Nasze usługi wyróżnia solidność, estetyka i dbanie o całokształt. Gwarantujemy, że każdy kamień odzyska dawny blask. Posiadamy własny sprzęt i załogę, dla której czyszczenie to chleb powszedni. Czyszczenie kamienia, betonu może odbyć się w miastach: Wodzisław Śląski, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Racibórz na dogodnych dla Ciebie warunkach cenowych i w najlepszym terminie. Jeśli jesteś z okolic skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj.

Czyszczenie kamienia – cennik


W CTS każdego klienta i zlecenie traktujemy z najwyższym szacunkiem. Cennik za czyszczenie kamienia jest uzależniony od wielu różnych czynników.

Aby wycena czyszczenia była dokładna, a oferta dostosowana, warto wpierw zorganizować oględziny miejsca pracy lub przesłać nam zdjęcia. Najwygodniejszy sposób wyceny ustalimy indywidualnie, dlatego zachęcamy do pozostawienia swoich danych kontaktowych. Umówimy się telefonicznie lub mailowo, przyjedziemy w wybranym przez Ciebie terminie, wykonamy kosztorys oraz zaplanujemy termin czyszczenia kamienia.

czyszczenie pomnika, fontanny – realizacja

przed czyszczeniem

czyszczenie pomników fontann

Po wyczyszczeniu

Czyszczenie pomników, fontann – jak pracujemy?


Praca czyszczenia kamienia, w tym pomników i fontann opiera się na kilku etapach. Każdy z nich firma CTS wykonuje w solidnie i precyzyjnie, świadcząc najwyższej klasy usługi czyszczące.

Czyszczenie kamienia to proces, na który składają się:

  • pomiary,
  • koncepcja i kosztorys,
  • prace przygotowawcze,
  • transport sprzętu,
  • czyszczenie właściwe,
  • sprzątanie.

Darmowa wycena usługi


Dziękujemy za wysłanie emaila!
There was an error trying to send your message. Please try again later.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Zadzwoń


795 270 014

Przewiń do góry