Czyszczenie i renowacja schodów kamiennych i betonowych – Wodzisław Śląski

Jesteśmy profesjonalną firmą czyszczącą. Zajmujemy się czyszczeniem kamienia, marmuru, granitu i betonu na terenie Śląska.

Czyszczenie i renowacja schodów kamiennych i betonowych

Firma CTS zajmuje się czyszczeniem i renowacją schodów kamiennych i betonowych. Posiadamy doświadczenie oraz sprzęt, aby każde schody przywrócić do pierwotnego stanu. Używamy tylko sprawdzonych i bezpiecznych środków czyszczących, który nie uszkodzą w żaden sposób kamiennej czy betonowej powierzchni. Czyszczenie i renowacja powierzchni kamiennych takich jak schody i podłogi to główna usługa naszej firmy. Zapewniamy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta. Każde zlecenie kończymy wręczeniem małego upominku naszemu klientowi, a także garścią przydatnych porad jak utrzymać kamienne powierzchnie dłużej w dobry stanie.

CTS gwarantuje usługi czyszczenia i renowacji schodów i podłóg kamiennych, betonowych czy marmurowych na najwyższym poziomie. Jak już wspominaliśmy. Usługi czyszczące prowadzimy od A do Z. Przeprowadzamy oględziny, przygotowujemy wycenę i bierzemy się do pracy. Gwarantujemy, że każdy kamień odzyska dawny blask. Posiadamy własny sprzęt i załogę, dla której czyszczenie i renowacja to chleb powszedni. Czyszczenie i renowację schodów z kamienia, betonu, granitu, marmuru i wielu innych prowadzimy w miastach Wodzisław Śląski, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Racibórz. Umów się z nami już dzisiaj przez formularz kontaktowy, mailowo lub telefonicznie.

Czyszczenie i RENOWACJA Schodów i PODłóg Kamiennych – cennik


Cena czyszczenia i renowacji schodów i podłóg kamiennych zależy od wielu czynników. Dlatego zachęcamy do kontaktu, przeprowadzimy darmową wycenę czyszczenia i renowacji schodów i podłóg kamiennych i betonowych.

CZYSZCZENIE I RENOWACJA SCHODÓW I PODŁÓG KAMIENNYCH – REALIZACJA

przed czyszczeniem

Po wyczyszczeniu

Darmowa wycena usługi


Dziękujemy za wysłanie emaila!
There was an error trying to send your message. Please try again later.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Zadzwoń


795 270 014

Przewiń do góry